פורץ רכבים

אנו מספקים שירותי פורץ רכבים

 נתקעתם ואתם זקוקים לשירותיו של פורץ רכבים בדחיפות? אנחנו בלוקינג כאן בדיוק בשביל זה, צוות פורצי הרכבים שלנו יגיעו לכל מקום בארץ כחלק משירות בפריסה ארצית שלנו והבעיה שלכם תיפתר במהירות. ההגעה מהירה, השירות איכותי ובעל המקצוע מנוסה ומקצועי. הזמינו עכשיו שירות פורץ רכבים.

אם שכחתם את המפתחות ברכב ואין לכם יכולת להיכנס לרכב, הרי יש צורך לקרוא לשירות של פורץ רכבים. חשוב ביותר למצוא את איש המקצוע הטוב ביותר. פורץ מקצועי ידע לעשות שימוש במגוון שיטות פריצה על מנת לאפשר לכם לחזור ולעשות שימוש ברכב שלכם ללא כל דאגות.

מחפשים פורץ רכבים מקצועי? זה המקום הנכון
פורצים בעלי ותק רב בתחום
שירות איכותי ומקצועי
זמינות 24/7 והגעה מהירה
מחירים נוחים לכל כיס
שירות בפריסה ארצית
התקשרו עכשיו בכדי להזמין : 077-803-6090
סייענו כבר לאלפי לקוחות בכל רחבי הארץ עם שירות פורץ הרכבים שלנו.

פורץ רכבים במרכז

פורץ רכבים בצפון

פורץ רכבים בדרום

פורץ רכבים בשרון

פורץ רכבים בחיפה

פורץ רכבים בירושלים

פורץ רכבים ביהודה ושומרון

 

שירותי פורץ רכבים שסיפקנו לאחרונה

אנו מספקים שירותי פורץ רכבים שנים רבות, ממקרים של מפתח שנשכח ברכב ועד מקרים בהם נשכח ברכב תינוק או בעל חיים, פורצי הרכבים של לוקינג הם אנשי מקצוע מיומנים ומקצועיים המבצעים פריצות גם תוך דקות ספורות, הפורצים שלנו מוכנים להגיע במהירות לכל קריאה של לקוח מכל מקום בארץ. בטבלה הבאה מופיעים חלק משירותי פורץ הרכבים שסיפקנו לאחרונה ועלות השירות:

פעולות פריצת רכבים שביצענו:אופן הפעולה:עלות השירות:
פריצה לרכב במרכז קניות בפתח תקווהקיבלנו דיווח על תינוק שנשכח ברכב בחניון של מרכז הקניות, פורץ הרכבים שלנו הגיע במהרה למקום וחילץ את התינוק מהרכב.350 ₪
פריצת רכב בתל אביבדווח לנו על כלב שנשכח בתוך רכב, פורץ הרכבים שלנו הגיע למקום וחילץ את הכלב במהירות.350 ₪
פריצת רכב בירושליםקיבלנו דיווח על ילד שנשכח ברכב בחניון בירושלים, פורץ הרכבים הגיע לחניון במהירות ופרץ את הרכב תוך דקות ספורות.300 ₪

פורץ רכבים

שיטות לפריצת רכבים

פורץ רכבים מקצועי ידע לעשות שימוש במגוון שיטות פריצה של רכבים.רגע לפני שפורץ הרכבים יגיע אליכם הוא יבצע מספר פעולות:

ידאג לוודא כי אתם הבעלים של הרכב: הוא ידאג לוודא כי אכן אתם הזמנתם את השירות שלו והרכב שלכם בבעלותכם.

התאמה של שיטת הפריצה:  לאחר מכן יבצע התאמה של שיטת הפריצה.

כרית ומוט: אחת השיטות לפריצת רכבים היא השיטה הנ"ל- במסגרתה הפורץ יבצע הפרגה של הדלת מהמשקוף תוך הכנסת כלי ייחודי אשר באמצעותו ידוג את המפתח. יתרה מכך, תהיה באפשרותו ללחוץ על כפתור הפתיחה ולפתוח את הרכב.

דגדוג: מדובר בשיטה המיועדת לפריצה של דגמי רכב גרמניים. במסגרת השיטה המנעולן מכניס מכשיר מתאים אשר מדמה את הפתיחה באמצעות מפתח. בהשוואה לרכבים אחרים, ברכבים תוצרת גרמניה אין אפשרות לבחור בפריצה רגילה על ידי מוט וכרית בשל הוואקום החשמלי אשר מהווה מנגנון הגנה נוסף. מדובר בשיטה מורכבת המצריכה ניסיון רב בתחום.

 

מיהו פורץ רכבים אמין?

כאשר אין לכם אפשרות להיכנס לרכב שלכם,אתם וודאי חשים אי נוחות ולכן חשוב ביותר לחפש פורץ רכבים אמין אשר יפתור עבורכם את הבעיה במהירות האפשרית.  לשאלה מיהו פורץ אמין, התשובה היא בהתאם למספר פרמטרים:

מהירות: במסגרת עבודתו פורץ רכב צריך לבצע את העבודה במהירות האפשרית על מנת לאפשר לכם לחזור לשגרה שלכם ללא כל עיכוב.

שירות 24 שעות ביממה: נוסף על כך, פורץ מקצועי צריך לעמוד לשירותכם 24 שעות ביממה. לעיתים אתם מוצאים את עצמכם תקועים בחוץ בשעות הלילה וזקוקים לשירות של פורץ מקצועי.

מיומנות: במסגרת עבודתו הפורץ צריך להפגין מיומנות רבה על מנת לבצע את הפריצה.

ללא גרימת נזק: כאשר אתם מסתכלים על הרכב שלכם ללא יכולת להיכנס, אין ספק כי מדובר בסיטואציה מוזרה למדי. בבואכם להזעיק שירות מקצועי חשוב ביותר לבחון כי הפריצה תתבצע בצורה מקצועית ללא כל גרימת נזק.

תעודת יושר: נוסף על כך, פורץ מקצועי צריך להציג בפניכם תעודת יושר רגע לפני שהוא מבצע את הפריצה. שימו לב, ללא הצגת התעודה לא תהיה אפשרות לאפשר לו לבצע את הפריצה. פריצה ללא תעודת יושר מהווה עבירה פלילית. מכאן, חשוב ביותר בשיחה המקדימה איתו לדאוג לכך שיציג בפניכם תעודת יושר אשר מאפשרת לכם להרגיש בטחון ולדעת כי הזמנתם את איש המקצוע הטוב והמתאים ביותר.

 

איך אפשר לשמור על הרכב מפני פריצה?

חוששים מפריצה לרכב שלכם?  רגע לפני שאתם מזעיקים  פורץ רכבים ,ישנן מספר שיטות אשר באמצעותן תהיה לכם האפשרות לשמור על הרכב מפני פריצה:

אמצעי נעילה נוסף: על מנת להגן על הרכב שלכם מפני פריצה, קיים אמצעי הגנה נוסף כמו מנעול הגה. מדובר במנעול המותקן על גבי מוט ברזל וננעל על ההגה. בו ברגע שהמוט נעול על ההגה, יהיה קושי רב להוריד אותו ולכן לא תהיה אפשרות לנהוג ברכב.

מנעול אזעקה של הרכב: נוסף על כך,  יש מנעול אזעקה של הרכב. האזעקה ברכב תפעל כאשר יהיה ניסיון להניע את הרכב.

נעילה באמצעות קודן: נוסף על כך, נעילה באמצעות קודן תותיר את הרכב נעול ללא כל אפשרות לפתוח אותו.

מה היה לנו עד כאן?
לקבלת הצעת מחיר
לקוחות ממליצים
עמוד הפייסבוק של לוקינג