שירותים נוספים

צריכים שירותים נוספים? ננעלתם מחוץ לבית? איבדתם את המפתח לדלת? אל דאגה, הגעתם למקום הנכון. אצלנו בלוקינג, תוכלו למצוא שירותים נוספים, אשר יסייעו לכם.

אנו מספקים שירותים נוספים בפריסה ארצית

מחפשים חברה מקצועית המספקת שירותי מנעולנים ופריצה מנעולים עד הבית? אצלנו בלוקינג תוכלו למצוא את שירות זה ועוד שירותים אחרים. פריצה על ידי מנעולן מוסמך ומנוסה שיציג בפניכם תעודת מנעולן, הגעה מהירה לבית הלקוח לפריצה ושירות איכותי מקצועי, הזמינו עכשיו שירותי פריצה.

 

מנעולן מומלץ

שירותים נוספים למנעולים

אצלנו בלוקינג ניתן למצוא בין מגוון שירותי המנעולנות גם שירותי פריצה, בין אם לקוח איבד מפתח או שכח אותו ברכב או שהמפתח נשבר, אנו מספקים את כל הפתרונות, את שירותי הפריצה והשכפול מפתחות שלנו אנו מספקים בפריסה ארצית ומגיעים עד הבית של הלקוח לפניכם בטבלה מוצגים חלק משירותי שכפול המפתחות שביצענו לאחרונה:

 

מהם שירותים נוספים?

ניתן להבחין בין סוגים שונים של שירותי מפתחות:

מפתחות משוננים: מדובר במפתחות אשר זכו לשמם בשל הצורה- מפתחות עם שיניים אשר נועדו לפתיחה של צילינדרים שאינם מורכבים.

צילינדרים השייכים לדלתות פלדה: מרבית הצילינדרים אשר ניתן למצוא כיום שייכים לדלתות פלדה.

גלמים: לכל מנעולן ישנם דגמים משלו או כפי שהם מכונים בשפה המקצועית גלמים. ככל שהמפתחות קשים יותר לשכפול, כך הם נחשבים איכותיים יותר. כל מנעולן מנסה לייחד את עבודתו באמצעות רמת גלמים שונה. מנעולן מקצועי יחזיק ברשותו את הגלמים המקוריים לצורך שכפול המתפתחות וכך הוא ידע לקרוא את קוד המפתח ולשכפל את המפתח בהתאם לגלם המתאים.

מנעולן

כמה עולה שירות פריצת דלתות ושירותים נוספים?

שירותי פריצת דלתות גובים מחירים שונים בעבור עבודתו שונות, בדומה לכל מקום עבודה אחר המספק שירות. השוני, נובע מהבדלים בין צורך אחד לאחר בשירות נוספים בפריצת דלתות. כך לדוגמה, מחיר עבור פריצת מנעול צילינדר בדלת כניסה, תוכלו לשלם כ 150 ש"ח, אך באותה מידה יוכל השירות לגבות מכם מחיר העומד על כ 500 ש"ח ואף יותר.

שאלות ותשובות

המנעולנים שלנו נותנים את השירות האמין והמקצועי ביותר, בפריצת מנעולים, תיקון מנעולים, שירותי דרך 24/7, שכפולים ועוד…
הזמנת שירות נוסף בתיקון מנעול, החלפה, שכפול, פריצה לוקחת בממוצע כשעה עד להגעת המנעולן אליכם, כתלות במקום מגוריכם. משך השירות עצמו יכול לקחת דקות ספורות ועד לשעה עבודה כתלות בסוג העבודה.
לקוחות ממליצים