שירותי פריצה

צריכים שירות שירותי פריצה? ננעלתם מחוץ לבית? איבדתם את המפתח לדלת? אל דאגה, הגעתם למקום הנכון. אצלנו בלוקינג, תוכלו למצוא שירותי פריצה, אשר יסייעו לכם בכל הקשור בשירותי פריצה מכל סוג שהיא.

אנו מספקים שירותי פריצה מנעולים בפריסה ארצית

מחפשים חברה מקצועית המספקת שירותי מנעולנים ופריצה מנעולים עד הבית? אצלנו בלוקינג תוכלו למצוא את שירות זה ועוד שירותים אחרים. פריצה על ידי מנעולן מוסמך ומנוסה שיציג בפניכם תעודת מנעולן, הגעה מהירה לבית הלקוח לפריצה ושירות איכותי מקצועי, הזמינו עכשיו שירותי פריצה.

שירותי פריצה נחשב לאחד הדברים אשר רובנו זקוקים לו. בין אם מדובר בבית או בעסק – חשוב ביותר לפנות אל מנעולן מקצועי לצורך שירותי פריצה. רק מנעולן מקצועי ובעל ניסיון רב בתחום יהיה מסוגל לבצע את הפעולה על הצד הטוב ביותר.

מנעולן מומלץ

שירותי פריצה למנעולים

אצלנו בלוקינג ניתן למצוא בין מגוון שירותי המנעולנות גם שירותי פריצה, בין אם לקוח איבד מפתח או שכח אותו ברכב או שהמפתח נשבר, אנו מספקים את כל הפתרונות, את שירותי הפריצה והשכפול מפתחות שלנו אנו מספקים בפריסה ארצית ומגיעים עד הבית של הלקוח לפניכם בטבלה מוצגים חלק משירותי שכפול המפתחות שביצענו לאחרונה:

פעולות פריצת מנעולים שביצענו:אופן הפעולה:עלות השירות:
פריצת מנעול שער כניסה ברמת השרוןפורץ המנעולים שלנו הגיע למקום במהירות, ביצע את הפריצה לשער והתקין צילינדר חדש.600 ₪
פריצת מנעול דלת כניסה בקרית אונופורץ המנעולים שלנו ביצע את הפריצה באמצעות שימוש באקדח באמפינג.350 ₪
פריצת מנעול שער כניסה לבניין בעפולההמנעול שבדלת נשבר ולכן פורץ המנעולים שלנו נאלץ להשתמש במקדחה בכדי לפרוץ את הדלת.400 ₪
פריצת מנעול שער בית ספר בגבעתייםמנעול שער בית הספר נתקע, פורץ המנעולים שלנו הגיע למקום, פרץ את המנעול תוך דקות ספורות והחליף את המנעול לאחר מכן.300 ₪

 

מהם סוגי המפתחות הקיימים?

ניתן להבחין בין סוגים שונים של מפתחות:

מפתחות משוננים: מדובר במפתחות אשר זכו לשמם בשל הצורה- מפתחות עם שיניים אשר נועדו לפתיחה של צילינדרים שאינם מורכבים.

צילינדרים השייכים לדלתות פלדה: מרבית הצילינדרים אשר ניתן למצוא כיום שייכים לדלתות פלדה.

גלמים: לכל מנעולן ישנם דגמים משלו או כפי שהם מכונים בשפה המקצועית גלמים. ככל שהמפתחות קשים יותר לשכפול, כך הם נחשבים איכותיים יותר. כל מנעולן מנסה לייחד את עבודתו באמצעות רמת גלמים שונה. מנעולן מקצועי יחזיק ברשותו את הגלמים המקוריים לצורך שכפול המתפתחות וכך הוא ידע לקרוא את קוד המפתח ולשכפל את המפתח בהתאם לגלם המתאים.

מנעולן

כיצד מתבצע תהליך פריצת דלתות?

תהליך פריצת דלתות מורכב ברובם המוחלט של המקרים משני שלבים עיקריים. אופן הביצוע של כל שלב משתנה ממקרה למקרה בהתאם לגורמים שונים כגון סוג הדלת, סוג מנגנון הנעילה והצילינדר שבה ועוד. לעומת זאת, תכליתם של השלבים נשארת זהה בכל פעם.

שלב ראשון השלב הראשון נועד עבור זיהוי הבעיה על ידי המנעולן או פורץ הדלתות. שלב זה כולל לרוב את זיהוי הגורם לבעיית הדלת שננעלה, וכן התחלת גיבוש הרעיון אודות דרך הפעולה הטובה ביותר.
שלב שני השלב השני הוא שלב הביצוע עצמו. אופן הפעולה של שלב זה, משתנה בעיקר בהתאם לסוג הדלת ולסוג הצילינדר. עם זאת, מטרתו של כפי שניתן להבין, היא לפתוח את הדלת שלא בדרכים רגילות.

כמה עולה שירות פריצת דלתות?

שירותי פריצת דלתות גובים מחירים שונים בעבור עבודתו שונות, בדומה לכל מקום עבודה אחר המספק שירות. השוני, נובע מהבדלים בין צורך אחד לאחר בשירות נוספים בפריצת דלתות. כך לדוגמה, מחיר עבור פריצת מנעול צילינדר בדלת כניסה, תוכלו לשלם כ 150 ש"ח, אך באותה מידה יוכל השירות לגבות מכם מחיר העומד על כ 500 ש"ח ואף יותר.

שאלות ותשובות

אכן, את מגוון שירותינו אנו מספקים בפריסה ארצית.
אנחנו בלוקינג מספקים שירותי מנעולן כבר למעלה מ-10 שנים, ניתן למצוא המלצות רבות אודות שירותינו ברחבי האינטרנט.
לקוחות ממליצים