שכפול מפתחות

צריכים שירות שכפול מפתחות? ננעלתם מחוץ לבית? איבדתם את המפתח לדלת? אל דאגה, הגעתם למקום הנכון. אצלנו בלוקינג, תוכלו למצוא שירותי שכפול מפתחות, אשר יסייעו לכם בכל הקשור לשכפול מפתחות מכל סוג שהם.

אנו מספקים שירותי שכפול מפתחות בפריסה ארצית

מחפשים חברה מקצועית המספקת שירותי שכפול מפתחות עד הבית? אצלנו בלוקינג תוכלו למצוא את שירות זה ועוד שירותים אחרים. שכפול מפתחות על ידי מנעולן מוסמך ומנוסה שיציג בפניכם תעודת מנעולן, הגעה מהירה לבית הלקוח לשכפול המפתח ושירות איכותי מקצועי, הזמינו עכשיו שכפול מפתחות.

שכפול מפתחות נחשב לאחד הדברים אשר רובנו זקוקים להם. בין אם מדובר על מפתחות הבית או מפתחות העסק- חשוב ביותר לפנות אל מנעולן מקצועי לצורך שכפול המפתחות. רק מנעולן מקצועי ובעל ניסיון רב בתחום יהיה מסוגל לבצע את הפעולה על הצד הטוב ביותר.

מנעולן מומלץ

 

שירותי שכפול מפתחות שסיפקנו לאחרונה

אצלנו בלוקינג ניתן למצוא בין מגוון שירותי המנעולנות גם שירות שכפול מפתחות, בין אם לקוח איבד מפתח או שכח אותו ברכב או שהמפתח נשבר, אנו מספקים את כל הפתרונות, את שירותי הפריצה והשכפול מפתחות שלנו אנו מספקים בפריסה ארצית ומגיעים עד הבית של הלקוח לפניכם בטבלה מוצגים חלק משירותי שכפול המפתחות שביצענו לאחרונה:

פעולות שכפול מפתחות שביצענו:אופן הפעולה:עלות השירות:
שכפול מפתחות למשאית בהוד השרוןהגענו לבית הלקוח וביצענו שכפול מפתחות למשאית.400 ₪
שכפול מפתחות לרכב בירושליםהגענו לבית הלקוח ושכפלנו את מפתח הרכב שלו כולל שבב אך לא כולל שלט רכב.350 ₪
שכפול מפתחות לאופנוע בתל אביבהגענו לבית הלקוח וביצענו שכפול למפתחות האופנועשכפול למפתחות האופנוע300 ₪
שכפול מפתחות לרכב בפתח תקווהביצענו שכפול מפתחות לרכב מסוג מיצובישי, כולל שבב אך לא כולל שלט.450 ₪

 

מהם סוגי המפתחות הקיימים?

ניתן להבחין בין סוגים שונים של מפתחות:

מפתחות משוננים: מדובר במפתחות אשר זכו לשמם בשל הצורה- מפתחות עם שיניים אשר נועדו לפתיחה של צילינדרים שאינם מורכבים.

צילינדרים השייכים לדלתות פלדה: מרבית הצילינדרים אשר ניתן למצוא כיום שייכים לדלתות פלדה.

גלמים: לכל מנעולן ישנם דגמים משלו או כפי שהם מכונים בשפה המקצועית גלמים. ככל שהמפתחות קשים יותר לשכפול, כך הם נחשבים איכותיים יותר. כל מנעולן מנסה לייחד את עבודתו באמצעות רמת גלמים שונה. מנעולן מקצועי יחזיק ברשותו את הגלמים המקוריים לצורך שכפול המתפתחות וכך הוא ידע לקרוא את קוד המפתח ולשכפל את המפתח בהתאם לגלם המתאים.

 

איך מתבצע שכפול מפתחות?

שכפול מפתחות מתבצע במספר שלבים ובאמצעות מכונת חריטה בה מניחים המנעולנים את המפתח הקיים והגלם- אותו מפתח גולמי ללא חורים.

קבלת המפתח ושכפול הקוד: כאשר מדובר על מפתחות שאינם מוגני שכפול, הרי ההליך די פשוט. המנעולן מפענח את הקוד של המפתח ולאחר מכן מכניס את המפתח למכונת השכפול ביחד עם הגלם המתאים.

שימו לב לגלם בו עושה שימוש המנעולן: חשוב ביותר לשים לב כי הגלם בו עושה שימוש המנעולן הוא גלם מקורי של חברה אשר כולל את סמלה של החברה.

מפתחות מוגני שכפול: כאשר מדובר על מפתחות מוגני שכפול צריך לשמור את כרטיס הבקרה במטרה לשכפל את המפתח. באמצעות העברה של הכרטיס על ידי איש מקצוע כמו מנעולן יהיה ניתן לגלות את הקוד של המפתח ולאחר מכן לעשות שימוש במכונת שכפול במטרה לשכפל את המפתח.

שימוש במברשת מיוחדת: לאחר פעולת החריטה יש לדאוג לשיוף המפתח באמצעות מברשת ייחודית. תפקידה של המברשת הוא לסייע למפתח לבצע פעולה חלקה יותר. אם אתם רוצים לבחון את טיב השכפול, הרי אפשר לסובב את המפתח כמה פעמים על מנת לוודא כי המפתח תואם לצילינדר.

 

מנעולן מוסמך

מיהו מנעולן מומלץ?

במידה ואתם צריכים שירות של שכפול מפתחות, הרי חשוב ביותר לדעת למי לפנות. כיום קיימים מנעולים רבים המבצעים את עבודת השכפול ולכן כדאי להיות עם היד על הדופק במטרה לבחור את המנעולן הטוב ביותר. הנה מספר פרמטרים אשר יש להביא בחשבון:

אמינות: בבואכם לבחור מנעולן לצורך עבודת שכפול של המפתחות חשוב ביותר לבחור איש מקצוע אמין אשר תוכלו לסמוך על עבודתו. כאשר תוכלו לסמוך על עבודתו תרגישו עמו בנוח יותר.

תעודת מנעולן: דבר נוסף, חשוב ביותר לוודא כי הוא מחזיק בתעודת מנעולן מטעם בית ספר מורשה. כאשר הוא יציג בפניכם תעודה תדעו כי מדובר באיש מקצוע אשר רכש השכלה בתחום ויש ביכולתו לסייע לכם.

היעדר רישום פלילי: זאת ועוד, חשוב ביותר לבחור מנעולן אשר לו היעדר רישום פלילי. כאשר למנעולן אין רישום, הרי מדובר באיש מקצוע ישר אשר לא היה מעורב בעבירות פליליות.

ניסיון: חשוב ביותר לשכור את השירות של מנעולן מקצועי אשר לו ניסיון רב בתחום. שכפול מפתחות לרכב או שכפול מפתחות לדלת כניסה מצריכים ניסיון ומיומנות רבה ולכן חשוב ביותר לבחור איש מקצוע בעל ניסיון רב אשר ידע להתמודד עם שכפול מפתח לרכב או לבית.

המלצות של לקוחות: מה עוד חשוב לבדוק? כדאי לבחון את ההמלצות של הלקוחות הקודמים. אחרי הכל, מדובר ברכב או בבית שלכם ולכן חשוב ביותר להיות עם היד על הדופק. אל תהססו לשאול את הלקוחות הקודמים כמה שיותר שאלות.

 

שאלות ותשובות

התשובה היא כן, מנעולן מקצועי ידע לשכפל כל סוג של מפתח
אצלנו בחברת לוקינג, תוכלו למצוא מגוון שירות שכפול מפתחות, אשר ניתנים לקהל הלקוחות שלנו על ידי המנעולנים המקצועיים ביותר בתחום. כלל המנעולנים שלנו עברו הכשרות והסמכות, והם בעלי ותק רב בתחום.
לקוחות ממליצים