תיקון דלתות פנים

אנו מספקים שירותי תיקון דלתות פנים

זקוקים לתיקון דלתות פנים בבית, בדירה או במשרד? זה הזמן להזמין שירות תיקון דלתות פנים דרך חברת מנעולנות מקצועית. בין אם הדלת נתקעה או שהידית נשברה או בכל מקרה אחר המנעולנים שלנו יטפלו בבעיה ביסודיות. המנעולנים שחברת לוקינג מספקת ללקוחותיה מבצעים תיקונים לכל סוגי דלתות הפנים ומגיעים מהר לכל מקום בארץ. הזמינו עכשיו תיקון דלתות פנים דרך לוקינג.

דלתות פנים משמשות אותנו בסביבה הפרטית שלנו. במשך הזמן הדלתות עשויות לסבול מבעיות שונות העשויות לבוא לידי ביטוי בתפקוד של הדלת והנראות שלה. תיקון דלתות פנים על ידי איש מקצוע מומחה יבטיח כי הוא יבחן היטב את מצב הדלתות ויבצע את התיקון ברמה המקצועית ביותר.

תיקון דלתות פנים מבצעים רק דרכנו 
תיקון כל סוגי הדלתות  
שימוש בציוד המתקדם בתחום
זמינות 24/7 והגעה מהירה
מחירים נוחים לכל כיס 
שירות בפריסה ארצית
התקשרו עכשיו בכדי להזמין : 077-803-6090
סייענו כבר למאות לקוחות בכל הארץ לתקן את דלתות הפנים שלהם.

תיקון דלתות פנים

רוצה להתייעץ עם מנעולן? השאר פרטים ואנו ניצור איתך קשר בהקדם:

דוגמאות לפעולות תיקון דלתות פנים שביצענו

בדרך כלל דלתות פנים הן פחות ממוגנות ויציבות כמו דלתות כניסה לבית או לעסק ולכן הן חשופות יותר לתקלות ובעיות שיכולות להיווצר. אנו בלוקינג מספקים שירותי תיקון דלתות פנים בפריצה ארצית בזמינות 24/7 ועם הגעה מהירה. המנעולנים שלנו טיפלו בדלתות פנים ללקוחות מכל חלקי הארץ ויטפלו בכל בעיה בכל סוג של דלת פנים. הטבלה שלפניכם מציגה חלק מתיקוני דלתות הפנים שאנשי המקצוע שלנו ביצעו לאחרונה:

פעולות תיקון דלתות פנים שביצענו:אופן הפעולה:עלות השירות:
תיקון דלת עץ פנימית בדירה בקרית אונותיקון דלת פנימית על ידי החלפת המנעול וכיוון הצירים ושימונם.350 ₪
תיקון דלת פנימית בדירה באילתתיקון דלת פנימית על ידי כיוון הצירים ושימונם.250 ₪
תיקון דלת חורקת בחיפהביצענו תיקון דלת חורקת בבית פרטי על ידי תיקון של הצירים.250 ₪
תיקון דלת פנים בדירה בעפולההידית שבדלת נשברה, המנעולן שלנו הגיע לדירה וביצע החלפת ידית בדלת.300 ₪

 

סיבות לתיקון דלתות פנים

תיקון דלתות פנים נעשה בשל סיבות שונות אשר נפרט כעת:

התקנה לא נכונה של הדלת בבית: התיקון של דלתות פנים עשוי להתרחש כתוצאה מהתקנה לא נכונה של הדלתות. ההתקנה הלא נכונה עשויה להיות כתוצאה מאי התאמה בין מידות הדלת למידות הקיר וכן התקנה לא נכונה על הקיר.

מנעול לקוי: במידה ויש מנעול לקוי או פגום, הרי חשוב ביותר להזמין מנעולן מקצועי לצורך תיקון המנעול בצורה הטובה ביותר. מנעולן המתמחה בתחום ויש ביכולתו לבצע פריצה של מנעול מבלי לגרום נזק, זה בעל המקצוע אשר אתם צריכים לידכם.

הצטברות של חלודה בצירים: במצב בו יש הצטברות של חלודה בצירים, חשוב ביותר להיעזר בשירות של תיקון דלתות מקצועי.

איטום לקוי של המשקופים: עוד סיבה להזמנת בעל מקצוע לצורך תיקון של דלת פנים היא תוצאה של איטום לקוי של המשקופים. במקרה של הצטברות לחות במשקופים, יש צורך לבצע איטום נכון.

התקנת סף לא מתאים: כאשר מדובר על דלת פנים העשויה מאלומיניום, במקרה של התקנת סף לא מתאים, הדבר עשוי לגרום להצטברות של לחות או נוזלים.

פגיעה בצבע: דלתות פנים מקבלות נזקים בצבע או בציפוי במהלך השנים, דבר אשר מצריך תיקון מקצועי על ידי גורם מקצועי אשר יגיע אליכם ויסייע בתיקון.

 

מתי לבצע תיקון דלתות פנים?

רבים מתלבטים לגבי השאלה מתי לבצע תיקון דלתות פנים. תיקון של דלתות פנים על ידי איש מקצוע יאפשר לכם ליהנות מעבודה מקצועית אשר תאפשר לכם לעשות שימוש בדלת לאורך זמן רב וללא כל דאגות. ישנם מצבים בהם יש לשקול תיקון של הדלתות: במקרה של עיוות חריג- במידה ומופיע עיוות חריג הכולל בין היתר רווח בין תחתית הדלת לבין פני הרצפה חשוב ביותר להיעזר באיש מקצוע למטרת התיקון.

שימו לב, התיקון צריך להתבצע על ידי גורם מקצועי אשר ידאג כבר בשיחה הטלפונית עמכם לתשאל אתכם לגבי הבעיה וכך למצוא את הפתרון המתאים ביותר. ככל שהשיחה תהיה יותר מעמיקה, כך יהיה באפשרותו למצוא פתרון מתאים ולאפשר לכם לעשות שימוש בדלת.

 

המלצות על מתקני דלתות פנים

בשנים האחרונות ניתן למצוא לא מעט אנשים העוסקים בתחום תיקון דלתות פנים ולכן חשוב ביותר לחפש המלצות אודות אנשי המקצוע הטובים ביותר. לצורך קבלת המלצות טובות חשוב ביותר לבחון את הפרמטרים הבאים על מנת לאתר את איש המקצוע הטוב ביותר:

ניסיון: בבואכם לחפש המלצות, חשוב ביותר לבחון את הניסיון. אחרי הכל, מדובר על תיקון של דלת המשמשת אתכם לעתים רחוקות וחשוב ביותר להיעזר באיש מקצוע בעל ניסיון רב בתחום.

איש מקצוע אמין: יתרה מכך, אתם רוצים שבשעה של התיקון יהיה לצידכם איש מקצוע אשר לו ניסיון רב בתחום וביכולתו לבצע את התיקון תוך מסירת מידע אמין. היות ולכם אין הניסיון הדרוש, חשוב לבחור באיש מקצוע אשר ידאג לעדכן אתכם בכל הנעשה.

אחריות: נוסף על זאת, חשוב ביותר לחפש איש מקצוע אשר יעניק לכם אחריות על העבודה. כך תהיה לכם האפשרות לפנות אליו במקרה של בעיה. אם תהיה בעיה מסוימת, הרי תדעו כי יש לצידכם איש מקצוע.

שאלות ותשובות בנושא הזמנת מנעולן בכפר קאסם

כמובן, אנו מספקים את כל שירותי התיקון לכל סוגי הדלתות ולכל סוגי המנעולים.

מחיר תיקון דלתות פנים נקבע בעיקר לפי החלק אותו צריך לתקן או להחליף בדלת ורמת החומרה של התקלה.

אכן, את מגוון שירותינו אנו מספקים בפריסה ארצית ללא יוצא מן הכלל.

מה היה לנו עד כאן?
לקבלת הצעת מחיר
שירותים נוספים
לקוחות ממליצים
עמוד הפייסבוק של לוקינג