תיקון דלתות

צריכים שירות לתיקון דלתות? תיקון דלתות של ממ"ד? תיקון דלתות פנים? אל דאגה, הגעתם למקום הנכון. אצלנו בלוקינג, תוכלו למצוא שירותי תיקון דלתות, אשר יסייעו לכם בכל הקשור לתיקון דלתות מכל סוג שהם.

אנו מספקים שירותי תיקון דלתות בפריסה ארצית

הדלת שלכם זקוקה לתיקון? לא מצליחים להיכנס או לנעול את הכניסה לבית או לעסק? אצלנו בלוקינג תמצאו את הפתרון, אצלנו באתר תוכלו למצוא שירותי תיקון דלתות. השירות מסופק במהירות כאשר זמן ההגעה לבית הלקוח או לבית העסק הוא עד כ-30 דקות, המנעולנים שלנו מתקנים ופורצים את כל סוגי הדלתות וכל זאת במחירים נוחים לכל כיס. הזמינו עכשיו שירות תיקון דלתות לבית ולעסק.

קרה לכם מקרה בו המפתח מסתובב אבל הדלת לא ננעלת? או מקרה אחר בו  הדלת לא נפתחת כיון שהמפתח נשבר בתוך הדלת? במקרה הזה חשוב ביותר להזמין את השירות של מנעולן מקצועי ולא לנסות לפתור את הבעיה בכוחות עצמכם כאשר מדובר על תיקון דלתות. אם הדלת אינה ננעלת, יש להניח כי יהיה צורך בתיקון ולכן כדאי להפקיד את המשימה בידי מנעולן מקצועי.

דוגמאות לפעולות תיקון דלתות שביצענו

אנו בלוקינג מספקים מגוון רחב של שירותי מנעולנים, בין היתר ניתן למצוא בין שירותינו גם שירותי תיקון דלתות, כמו כל שירותינו אנו מספקים תיקוני דלתות בפריסה ארצית ועל ידי אנשי מקצוע מוסמכים ובעלי ניסיון רב בתחום שביצעו פעולות אלו מספר רב של פעמים. לפניכם טבלה המציגה חלק מפעולות תיקוני הדלתות שביצענו לאחרונה ומחיריהן:

פעולות תיקון דלתות שביצענו:אופן הפעולה:עלות השירות:
תיקון דלת חורקת בחיפהביצענו תיקון דלת חורקת בבית פרטי על ידי תיקון של הצירים.250 ₪
תיקון דלת פלדלת במחסן עסק בירושליםהמנעולן שלנו הגיע למקום וביצע פריצה ותיקון הדלת על ידי התקנת צילינדר סטנדרטי.650 ₪
תיקון דלת כניסה לבית בראשון לציוןתיקון הדלת התבצע על ידי התקנת צילינדר תקין בדלת.350 ₪
תיקון דלת עץ פנימית בדירה בגבעת שמואלתיקון דלת פנימית על ידי החלפת המנעול וכיוון הצירים ושימונם.350 ₪

 

תיקון דלתות פנים

תיקון דלתות פנים מצריך לבדוק את התקלה בדלתות פנים. ישנם מקרים בהם הדלת אינה ננעלת אך הידית עובדת כמו שצריך והדלת אינה נפתחת. תיקון הדלתות נובע כתוצאה מהשימוש ההולך והגובר ושימוש שאינו נכון כמו למשל טריקה חזקה מדי או מקרה של איכות ירודה של חומרי הגלם. בעיות מהסוג הזה מחייבות תיקון מקצועי.

רגע לפני התיקון, חשוב ביותר לבחון מהי הבעיה ואז להזעיק מנעולן מקצועי בתחום אשר יהיה ביכולתו להגיע ולטפל בתקלה בצורה מקצועית תוך שימוש בחומרים איכותיים המיועדים לתיקון.

מנעולן מוסמך

איך אפשר לשמור על הדלת?

תיקון דלתות מצריך סיוע מטעם מנעולן אך נשאלת השאלה כיצד ניתן לשמור על הדלתות ולמנוע מצב בו הצבע מתקלף או יש בעיה עם המנעול.  כמעט תמיד הדלת נתקעת רגע לפני שצריך להיכנס הביתה ולכן אפשר להימנע מכך על ידי הזמנת מנעולן.

ניקוי שקעים אליהם נכנסים הבריחים: ניקוי השקעים אליהם נכנסים הבריחים יאפשרו לכם להיכנס לבית ללא כל תקלות.

שטפו את המפתח: אם חזרתם מבילוי בחוף הים ואתם לא מצליחים להיכנס הביתה, הרי אפשר לשטוף את המפתח במים על מנת להבטיח כניסה חלקה לבית.

החליפו צילינדר: צילינדר הוא חלק בתוך המנגנון של הדלת אליו מכניסים את המנעול. כאשר הצילינדר נהרס אין סיבה לתקן אלא להחליפו. במידה והמפתח לא נכנס או מסתובב, ייתכן ויהיה צורך להחליף את הצילינדר. ישנם סוגים שונים של צילינדרים ורק מנעולן מקצועי אשר לו ניסיון בתחום ידע להבחין בין הסוגים השונים על מנת לבצע את התיקון.

 

איך תמצאו מנעולן מומלץ לתיקון דלתות?

רק מנעולן מוסמך יהיה איש המקצוע אשר יהיה אחראי על תיקון דלתות ולכן חשוב ביותר למצוא בעל מקצוע אשר כולל את כל הפרמטרים החשובים. מנעולן מקצועי יכול לפתור לכם את הבעיה תוך זמן קצר.

ניסיון: מנעולן אשר לו ניסיון רב בתחום התיקון של הדלתות ידע לזהות את סוג הדלת וסוג הצילינדר ובהתאם לבצע את התיקון.

מקצועיות: נוסף על כך, מנעולן מקצועי יקפיד לא לנוח על זרי הדפנה אלא להתחדש. מנעולן מקצועי יקפיד לעשות שימוש בכלים מקצועיים במטרה לתקן את הבעיה במהירות.

איכות: יתרה מזאת, בעת החלפת המנעול בדלת, מנעולן מקצועי ידע לבחור את המנעול האיכותי ביותר וכך להבטיח את איכות החיים שלכם.

המלצות של לקוחות: נוסף על כך, חשוב ביותר להתייעץ עם לקוחות קודמים על מנת לקבל חוות דעת. באמצעות שיחה עם לקוחות קודמים תהיה לכם האפשרות לדעת כי מדובר באיש מקצוע.

מערכת דירוג: היום ניתן למצוא מנעולן באמצעות מערכות דירוג שונות וכך להבטיח כי תבחרו את איש המקצוע הטוב ביותר.

בקרת איכות: לאחר השירות אשר ניתן על ידי המנעולן הוא יגיע אליכם לצורך בקרה חוזרת על מנת לבדוק כי הכל כמו שצריך ואתם מצליחים לפתוח את הדלת.

מהירות: נוסף על זאת, מנעולן מקצועי יקפיד על עבודה מהירה וכך יאפשר לכם לחזור לחייכם לאחר התיקון ולא להמתין זמן רב עד לתיקון הדלת. ביצוע עבודה מהירה יאפשר לכם לחזור לשגרה וליהנות מתיקון מהיר ואיכותי.

מנעולן

שאלות ותשובות בנושא הזמנת תיקון דלתות

תוך כמה זמן יגיע אליי הביתה מתקן דלתות?

אנו משתדלים לספק ללקוחותינו מענה מהיר ככל הניתן, זמן ההגעה הממוצע עומד על כ-30 דקות.

לפי מה נקבע מחיר תיקון דלתות?

מחיר תיקון דלתות נקבע בעיקר לפי סוג הדלת שיש לתקן וחומרת המצב.

כמה זמן אתם מספקים שירותי מנעולנות?

אנו בלוקינג מספקים שירותי מנעולנות כבר למעלה מעשור, ניתן למצוא המלצות רבות אודות שירותינו ברחבי האינטרנט.

האם אתם מגיעים לכל מקום בארץ?

אכן, את מגוון שירותינו אנו מספקים בפריסה ארצית ללא יוצא מן הכלל.

שאלות ותשובות

כמובן, אנו מספקים שירותי תיקון לכל סוגי הדלתות ולכל סוגי המנעולים.
מחיר תיקון דלתות נקבע בעיקר לפי החלק אותו צריך להחליף בדלת ורמת החומרה של התקלה וכמובן, שעת הקריאה למנעולן.
לקוחות ממליצים