תיקון מנעולים

מהו בעצם תיקון מנעולים? מדובר על מנעול תקול, שאינו פועל או שחורק, מסתובב בקושי או לא ננעל. במקרים אחרים, מדובר על מפתח שנתקע במנעול או נשבר בתוכו בעת סיבוב המפתח או ניסיון להוצאתו. בשירות מסוג זה, כלומר הדלת הראשית של הבית, כגון "פלדלת". כלומר צילינדר "רב- בריחי" שלו כמה פונקציות ואפשרויות נעילה.

הזמנת השירות

אם נתקעתם מחוץ לבית, איבדתם מפתח, עברתם דירה או שהמנעול תקוע, הזמינו שירותי מנעולים. בחברה שלנו לוקינג תמצאו שירות אמין, מקצועי ומהיר, בכל שעות היממה ולכל חלקי הארץ. אנו מתחייבים על שירות איכותי ועל מנעולן מוסמך!

מנעולן

סוגי מנעולים

כשמדובר על תיקון מנעולים, חשוב להכיר את סוגי המנעולים השונים כדי להתאים את השירות לצרכים שלכם. עבור דלת כניסה לבית, ישנם מנעולים הנפתחים בעזרת ידית חיצונית וישנם מנעולים ללא ידית אשר ננעלים באופן אוטומטי. הם נטרקים עם סגירתם ולא ניתן לפתוח אותם בעזרת ידית, אלא בעזרת סיבוב מפתח בלבד.

מדובר על מנגנון שבו עם טריקת הדלת היא נסגרת אך לא ננעלת לחלוטין שכן המפתח לא סובב את לשון נצטרך להחליף צילינדר. כיוון שהדלת טרוקה ניתן לפרוץ אותה בקלות יחסית, ולכן חשוב להקפיד על תקינות הצילינדר ונעילתו ובעיקר לוודא שיצאתם מהבית עם מפתח, אחרת תתקעו בחוץ.

מעבר לכך, קיימים כמה סוגי מנעולים:

  • מגנטים
  • רב- בריחים
  • ביומטריים
  • קפיציים
  • צירופים
  • אלקטרוני
  • לשונית

מנעולן מוסמך

מנעול צילינדר

מנעול זה היה ועודנו הנפוץ ביותר מבין כל מנגנוני הנעילה בשוק. זהו המנעול המוכר שהמפתח מסובב צילינדר כדי לפתוח את המנעול עצמו (הצילינדר מורכב מלשונית וממנעול). לרוב הצילינדר יכלול מספר פינים. תיקון מנעול לדלת חוץ נפוץ מאוד עבור מנעול זה וניתן לעשות זאת באופן ידני.

שאר המנעולים אינם בנויים על שיטה של צילינדר ומפתח, אך פורץ מנוסה ומקצועי יכול לפתוח גם אותם. יש ליידע את מנעולן מבעוד מועד על איזה סוג מנעול מדובר.

 

שאלות ותשובות

כאשר המנעול נתקע או לא נועל, כאשר איבדתם את המפתח, עברתם דירה או חלילה פרצו לדירתכם, וגם במקרה של שדרוג הצילינדר הקיים, כדאי להזמין שירות תיקון מנעול לדלת חוץ.
הזמנת שירות תיקון מנעול לדלת חוץ, לוקחת בממוצע כחצי שעה עד להגעת המנעולן אליכם, כתלות במקום מגוריכם. משך השירות עצמו יכול לקחת דקות ספורות ועד לשעה עבודה כתלות בסוג העבודה.
לקוחות ממליצים
שירותים נוספים