פורץ קטנועים

אנו מספקים שירותי פורץ קטנועים

 בעלי קטנועים, נקלעתם למצב שהקטנוע לא מגיב למפתח או שאיבדתם את המפתח? זה הזמן להזמין פורץ קטנועים מנוסה שידאג לפתור את הבעיה ביעילות ובמקצועיות. פורץ קטנועים מקצועי המסופק על ידי חברת לוקינג יגיע אליכם במהירות מרגע הקריאה לא משנה היכן אתם נמצאים ויסייע לכם בכל בעיה. הזמינו עכשיו את שירותיו של פורץ קטנועים.

קטנוע נחשב לכלי תחבורה פופולרי ביותר. במקרה בו המפתח אבד או נתקע ואין יכולת להניע את הקטנוע, יש צורך במתן שירותי פריצה על ידי פורץ קטנועים. פורץ מקצועי אשר לו ניסיון רב בתחום ידע לבצע את הפריצה על הצד הטוב ביותר באמצעות המכשור העומד לרשותו. פריצה מקצועית של קטנוע מחייבת להכיר את מבנה הקטנוע.

זקוקים לפורץ קטנועים? בשביל זה אנחנו כאן
פריצת כל סוגי הקטנועים
שירות איכותי ומקצועי
זמינות 24/7 והגעה מהירה
מחירים נוחים והוגנים
שירות בפריסה ארצית
התקשרו עכשיו בכדי להזמין : 077-803-6090
סייענו כבר למאות לקוחות בכל הארץ עם שירות פורץ הקטנועים שלנו.

פורץ קטנועים

רוצה להתייעץ עם מנעולן? השאר פרטים ואנו ניצור איתך קשר בהקדם:

שירותי פורץ קטנועים שסיפקנו לאחרונה

ישנם יותר ויותר בעלי קטנועים רבים בארץ בשנים האחרונות, כלי התחבורה הנוח נהפך לפופולרי וכך גם שירותי הפריצה אליו, לכן יש צורך בפורץ קטנועים מקצועי שפועל בפריסה ארצית וזמין 24/7 עם הגעה מהירה. אצלנו בלוקינג תוכלו למצוא כל זאת ועוד. לפניכם בטבלה מוצגים חלק מפעולות פריצת הקטנועים שהפורצים שלנו ביצעו בכל רחבי הארץ, כמו גם אופן הפריצה ועלות השירות:

פעולות פריצת קטנועים שביצענו:אופן הפעולה:עלות השירות:
פריצת קטנוע בתל אביבבעל הקטנוע איבד את המפתחות לקטנוע ולכן שער את שירותי פורץ הקטנועים שלנו שביצע החלפת מנעולים ושכפול מפתחות ובכך טיפל בבעיה.500 ₪
פריצת קטנוע ברחובותהמפתחות של בעלת הקטנוע ננעלו בגלל מנגנון הנעילה האוטומטי שבקטנוע, פורץ הקטנועים שלנו הגיע למקום וטיפל בבעיה תוך דקות ספורות.300 ₪
פריצת קטנוע בגבעתייםלטענת בעל הקטנוע ניסו לפרוץ לו לרכב, פורץ הקטנועים שלנו הגיע למקום וביצע החלפת מנעולים לקטנוע שלו.450 ₪

 

מיהו פורץ קטנועים מקצועי?

כאמור, פורץ קטנועים מקצועי חייב להכיר את מבנה הקטנוע על מנת לבצע את הפריצה על מנת להעניק שירות איכותי. לשאלה מיהו פורץ מקצועי, הנה מספר נקודות אשר כדאי לכם להכיר:

בוגר קורס בבית ספר מוכר: פורץ מקצועי הוא איש מקצוע אשר סיים קורס במוסד מוכר. פורץ אשר יש ברשותו תעודה מטעם מקום מוכר,זהו איש מקצוע אשר אתם רוצים לצידכם במקרה של פריצה לקטנוע. יהיה ברשותו את כל המידע אשר צריך על מנת לבצע את הפריצה בצורה טובה.

היעדר עבר פלילי: נוסף על זאת,  על פורץ מקצועי להיות ללא עבר פלילי, זאת בשל העובדה כי המשטרה לא תעסיק אנשים בעלי עבר פלילי.

ללא נזקים: יתרה מכך, פורץ מקצועי יבצע את הפריצה ללא כל נזק לקטנוע שלכם. ביצוע פריצה בצורה איכותית ללא כל גרימת נזק תאפשר לכם לעשות שימוש בקטנוע שלכם בידיעה כי איש מקצוע בעל ניסיון העניק שירותי פריצה ברמה גבוהה.

שירות תיקונים: נוסף על זאת, כאשר אתם שוכרים את השירות של פורץ מקצועי, אתם יכולים להיות בטוחים כי מדובר באיש מקצוע אשר מעניק שירותי תיקונים.

 

סיבות להזמנת פורץ קטנועים

ישנן סיבות שונות להזמנת פורץ קטנועים. כעת נציג בפניכם את הסיבות השונות אשר בגללן יש להזמין פורץ מקצועי ובעל ניסיון רב בתחום:

במקרה בו צרור המפתחות ננעל באופנוע: רוכבי אופנועים יודעים כי לאופנוע יש מנגנון נעילה אוטומטי של הכסא לאחר סגירתו. במקרה בו יצאתם לשיחה קצרה, ייתכן ותמצאו אתם עצמכם ללא יכולת להתניע וכתוצאה מכך יהיה צורך להזמין פורץ מקצועי אשר יגיע עם הכלים העומדים לרשותו.

מקרה בו המפתח של האופנוע אינו תקין: מקרה בו המפתח של האופנוע אינו תקין ואין לכם יכולת להתניע את  האופנוע חשוב ביותר להיעזר בשירות של פורץ מקצועי.

אובדן צרור המפתחות: אף אחד לא רוצה למצוא את עצמו במצב בו צרור המפתחות הולך לאיבוד אבל במקרה שזה קורה, כדאי לא לאבד את העשתונות ולהזמין פורץ מקצועי.

פריצה: במקרה בו ניסו לפרוץ לקטנוע למטרת גניבה, אתם צריכים לצידכם איש מקצוע.

 

איך תמנעו פריצה של קטנוע?

מקרה של פריצה לקטנוע אינו נעים במיוחד ומחייב לקרוא לאיש מקצוע כמו פורץ קטנועים על מנת להחליף את המפתח ולהרגיש תחושת ביטחון.
רגע לפני שאתם קוראים לשירות של פורץ, הנה מספר פעולות אשר יש אפשרות לבצע בכוחות עצמכם:

מניעת הזזה: אפשר לבצע קיבוע לעצם חיצוני קשיח באמצעות שימוש בשרשרת.

מניעת התנעה: נוסף על זאת ניתן להתקין בקטנוע אזעקות וכן אפשרות לנתק את מערכת החשמל.

איתור: ניתן לעשות שימוש במערכת אשר מחוברת למוקדים פעילים 24 שעות ביממה על מנת לשמור על הקטנוע.

הסתרה ויזואלית: אפשר לנסות להסתיר את האופנוע באמצעות שימוש באמצעים ויזואליים כמו שימוש בכיסויים או הסתרה.

הרתעה: כמו כן, ניתן לעשות שימוש בתאורה טובה על מנת להרתיע את הפורצים.

התראה: יתרה מזאת, ניתן לעשות שימוש במערכות איתור שונות.

ביטוחים: אמנם מדובר על תשלום גבוה, אבל הביטוח יעניק לכם שקט נפשי.

שאלות ותשובות בנושא הזמנת מנעולן בכפר קאסם

אנו משתדלים לספק ללקוחותינו מענה מהיר ככל הניתן, זמן ההגעה הממוצע עומד על כ-30 דקות.

המחיר של פריצת קטנוע משתנה בעיקר לפי רמת הקושי שבפריצה, וביצוע הפעולות הנלוות אם יש צורך בהן, כמו: החלפת מנעול, שכפול מפתחות וכו'.

כמובן, פורצי הקטנועים שלנו מוסמכים ויבצעו פריצות לכל סוגי הקטנועים ללא יוצא מן הכלל.

אכן, את מגוון שירותינו אנו מספקים בפריסה ארצית ללא יוצא מן הכלל.

מה היה לנו עד כאן?
לקבלת הצעת מחיר
לקוחות ממליצים
עמוד הפייסבוק של לוקינג